Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/UNZIP/content_generator.php on line 116

Przelicznik elewacji

Przykładowy opis zużycia tynku TARABONA na elewacje oraz cena:

Posiadając dom jednorodzinny np. 200m2 elewacji

na 1m2 zużywa się 4kg tynku TARABONA

1 kg tynku TARABONA kolor biały kosztuje 2 zł/netto

Podsumowując: 200m2 elewacji potrzebujemy 800 kg tynku TARABONA: wychodzi 1600 zł/netto Tynk TARABONA